Kategórie
Reporty

Zhrnutie #7: Júl 2019

Júl sa niesol v znamení vysokých teplôt, kúpania sa a cvičenia s vlastnou váhou. Vykašlal som sa na čítanie a v podstate všetky svoje ciele okrem toho hlavného.

CVIČENIE

Spravil som 5468 klikov a 1894 zhybov. Na tento mesiac som mal hlavný cieľ dosiahnuť čo najvyšší počet klikov a zhybov v jednej sérii. Podarilo sa mi spraviť 70 klikov, čo je zlepšenie o 10 a 30 zhybov, čo je zlepšenie o 5. Nie sú to závratné čísla, ale celkom ma to bavilo.

Vďaka stálemu pokračovaniu v prerušovanom pôste som zhodil od začiatku z pásu už 7 cm a momentálne mám rovnakú váhu ako obvod pásu. Tak to plánujem aj ponechať a udržiavať si takúto postavu.

V posilke som vôbec nebol a ani som nebehal. Apple Watch mi dali tento mesiac výzvu cvičiť každý deň aspoň 60 minút. Ráta sa tam aj rýchla chôdza, plávanie a iná aktivita. Cieľ som splnil, ale bolo to dosť náročné.

PRODUKTIVITA

V čítaní kníh som zlyhal. Neprečítal som ani jednu knihu, iba vypočul jednu audioknihu. Kanál na youtube, cez ktorý som audioknihy počúval bol zmazaný. Počúval som teda len veci cez appku Blinkist.

Meditoval som veľmi slabo, dalo by sa povedať, že som sa na to úplne vykašlal. Vždy som s tým začal až keď som bol dosť unavený.

ŽIVOT

Stále je von teplo a chceš sa len baviť, nie makať. Preto pre teba chcem pripraviť článok o tom, ako žiť zábavne. Bude inšpirovaný filmom Blbý a blbší. Žiť ako Lloyd je môj cieľ na tento mesiac.

Keď si moje rady vezmeš k srdcu, budeš môcť aj ty žiť ako Harry a Lloyd. Nauč sa žiť prítomnosťou. Môžeš sa tešiť na rady, ako prežiť moc prítomného okamihu od Eckharta Tolleho, ale v modernom šate.

Autor: Tomáš

Venujem sa koučingu a mentoringu v rôznych oblastiach. Neváhaj a kontaktuj ma!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *