Coach Tomáš Tvoj asistent na ceste životom

Zhrnutie #9: September 2019

Z

Ako by to bolo včera, keď bol Január a rozmýšľal som, ako dopadne prvý kvartál. Zrazu sa nachádzaš v poslednej štvrtine tohoto roku, ktorý je posledný s číslom jedna ako tretím znakom v poradí.

CVIČENIE

Spravil som 6630 klikov a 1920 zhybov. Zaujímave je, že v klikoch sa posúvam čoraz ďalej a sú pre mňa čoraz ľahšie. Zhyby som robil niekedy s 20 kg závažím, niekedy bez závažia. Podľa nálady. Minulý mesiac som písal, že som ukončil domáce cvičenie. Nebolo to celkom tak. Zistil som, že keď cvičím doma, nič ma nebolí. Bol som aj v posilke, kde som som dokonca zlepšil v benči – prvý krát v živote som potlačil 120 kg.

Splnil som mesačnú výzvu od Apple Watch, venoval som sa fyzickej aktivite 1990 minút. Túto výzvu som dokončil až v posledný deň. Keďže sa ochladilo, vyskúšal som si už aj ľadovú vodu, ktorá mala 7 stupňov a vydržal som v nej 2 krát po 5 minút.

PRODUKTIVITA

Prečítal som 4 papierové knihy, všetko to bola beletria. Odbornú literatúru mám stále rozčítanú z minulého mesiaca. Cigánsky slovník navštevuje denne viac ako 50 ľudí, plánujem ho ďalej rozvíjať, ale nenašiel som si naň čas.

S meditáciou sa mi darilo vcelku dobre, som spokojný. Vynechal som len dni, keď som bol unavený a počas dňa sa čas nenašiel, pretože som bol mimo domu. Konečne nejaký pokrok oproti minulým mesiacom.

ŽIVOT

Výzvu lepiť si nálepky na veci, ktoré som použil som poctivo plnil. Vyhodnotenie spravím v nasledujúcom mesiaci formou článku o minimalizme, ktorý pre teba plánujem pripraviť rovnako ako článok o prerušovanom pôste.

Rozhovor s inšpiratívnym človekom sa mi taktiež podarilo zrealizovať, ale zatiaľ ho na tomto blogu nenájdeš. Keďže mám viac aktivít, na ďalší mesiac si dávam len jeden cieľ, vyššie spomenutý článok. Máš sa na čo tešiť.

O autorovi

Tomáš

Venujem sa koučingu a mentoringu v rôznych oblastiach. Neváhaj a kontaktuj ma!

Pridať komentár

Coach Tomáš Tvoj asistent na ceste životom

Najnovšie články

Kategórie