Kategórie
Reporty

Zhrnutie #12: December 2019

Posledné mesačné zhrnutie, ktoré na tomto blogu nájdete. Tak si ho vychutnajte. Rozhodol som sa, že ich už viac písať nebudem.

CVIČENIE

Spravil som 6820 klikov a 2100 zhybov. Sú to skvelé čísla, na to, že som bol až 8 kráť v posilke. Prikladám váhu hlavne tomu, že som cvičieval 300 klikov denne miesto bežných 200.

Výzvu od Apple Watch som zdolal s ľahkosťou, mal som spáliť 19 100 kalórií. Dokonca som bol tento mesiac asi týždeň chorý, nemohol som sa kúpať ale v cvičení a ľadových sprchách som pokračoval. Dal som si pauzu a opäť zvládam chlad bez problémov. Prechádzka v kraťasoch a krátkom tričku pri mínus 8 stupňoch bola skvelá.

PRODUKTIVITA

Tento mesiac som sa vykašlal na čítanie, prečítal som len jednu e-knihu. Skoro som prečítal aj jednu papierovú knihu, ale dokončím ju až v januári. Avšak, meditovať sa mi darilo skoro každý deň, až 28 krát. Som z toho šťastný, toto je jedna z vecí, ktoré som si úspešne osvojil.

Začal som pracovať na novom projekte a rozvíjal aj staré. A jedno z rozhodnutí, ktoré som spravil je ukončiť tento blog.

ŽIVOT

Službu som síce nespustil, ako som plánoval. Nie je to tým, že by som to zle odhadol alebo naplánoval. Spravil som si posledné dva týždne voľno, avšak najväčšiu a najťažšiu časť mám za sebou. Ostávajú už len drobnosti.

Tento blog mi pomohol posunúť svoj život ďalej a som rád za každého, komu som pomohol. Ak budeš chcieť, ozvi sa, rád si pokecám.

Autor: Tomáš

Venujem sa koučingu a mentoringu v rôznych oblastiach. Neváhaj a kontaktuj ma!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *