Coach Tomáš Tvoj asistent na ceste životom

Zhrnutie #10: Október 2019

Z

V októbri som prvý krát nesplnil svoj stanovený cieľ, ale vedel som o tom už skôr. Nevyhováram sa, jednoducho som mal iné priority a nechcelo sa mi tráviť čas za počítačom viac, ako by bolo potrebné. Dôležitý je reálny život.

CVIČENIE

Spravil som 7175 klikov a 1775 zhybov. Oproti minulému mesiacu je to mierny pokles v zhyboch, ale zas nárast v klikoch. Pozitívom však je, že mi zosilnel úchop. Začal som sa denne vešať na hrazdu aspoň na 1 minútu. Skúsil som, či by som sa udržal aj na jednej ruke – predtým som to nedokázal. Teraz to považujem za ľahké, aj keď dlho nevydržím. Je super, že sa môžeš stále zlepšovať.

Mesačnú výzvu od Apple Watch som samozrejme splnil, bola neobvykle ľahká. 22 dní v mesiaci spáliť viac ako 600 kalórií. Som rád, že som začal s kúpaním v ľadovej vode, túto sezónu budú padať rekordy.

PRODUKTIVITA

Prečítal som 1 papierovú knihu, 1 elektronickú knihu a 1 audioknihu som si vypočul. V tejto oblasti som spokojný, mám vytvorený dosť silný návyk. Môj rómsky slovník už navštevuje viac ako 100 ľudí denne, čo ma veľmi teší.

Meditáciu opäť začínam zamestnávať, avšak spozoroval som, že keď meditujem pred spaním, mám živé sny, ktoré si pamätám. S duchovným rozvojom nie som spokojný, ale je to celkovým vyčerpaním.

ŽIVOT

Výzvu som nesplnil. Pokúsim sa splniť ju tento mesiac, ale skôr na to nebudem mať čas.

V tomto odstavci sa nebudem príliš rozpisovať. Dávam si osobný cieľ, nebudem ho pomenovávať. Budem si to pamätať navždy. Nemám možnosť ho nesplniť. Pracovný názov je “príprava”.

O autorovi

Tomáš

Venujem sa koučingu a mentoringu v rôznych oblastiach. Neváhaj a kontaktuj ma!

Pridať komentár

Coach Tomáš Tvoj asistent na ceste životom

Najnovšie články

Kategórie