Kategórie
Reporty

Zhrnutie #6: Jún 2019

V Júni som dosť cestoval, bol na konferencii aj na operácii. To všetko značne zmenilo dosiahnuté ciele v tomto mesiaci. Času mám čoraz menej a tak som sa rozhodol ho využiť efektívne a skrátiť moje zhrnutia.

CVIČENIE

Spravil som 4140 klikov a 1740 zhybov. Keď vidím tieto vysoké čísla, sám som prekvapený 😀 V posilke som bol len 7 krát a aj to len na dovolenke. Cvičím skôr doma.

Začal som praktizovať prerušovaný pôst, schudol som 3 kilogramy a 5 cm z pásu. Teraz mam takú postavu, aká mi vyhovuje.

Behal som raz a aj to iba 1 kilometer. Vymenil som Galaxy Gear S3 za Appla Watch 3 a tak nemám prehľad koľko krokov som nachodil, ale snažím sa plniť všetky kruhy každý deň. Ak poznáš Apple, vieš čo tým myslím. Ak nie, kúp si Apple Watch, neoľutuješ.

PRODUKTIVITA

Aj vďaka dovolenke som čítal tempom 100 strán za deň a počúval knihy cez appku Blinkist. Splnil som svoj cieľ prečítať 24 kníh za rok.

Všetko, čo som si predsavzal som tento mesiac splnil a tak som spokojný. Chcel som napísať jeden dlhý a kvalitný článok, čo sa mi podarilo a upravil som úvodnú stránku webu.

Meditoval som len 25 krát a nie moc úspešne. Stále opakujem chybu s veľkou únavou. Ak chceš meditovať, rob to vtedy, keď máš na to chuť – pouč sa z mojich chýb.

ŽIVOT

Začala uhorková sezóna. Na ďalší mesiac si dávam len 2 malé ciele. Spraviť 100 klikov a 50 zhybov naraz.

Poď do toho so mnou, návod ako na to nájdeš na stránkach 100 Pushups a 50 Pullups. Daj mi vedieť, ako sa ti to podarilo. Ak sa chceš o tom poradiť, napíš mi 🙂

Autor: Tomáš

Venujem sa koučingu a mentoringu v rôznych oblastiach. Neváhaj a kontaktuj ma!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *