Coach Tomáš Tvoj asistent na ceste životom

Zhrnutie #11: November 2019

Z

S vývojom mesiaca som takmer úplne spokojný. Interný cieľ som si splnil a ostali mi čas aj na ďalšie veci.

CVIČENIE

Spravil som 6750 klikov a 2215 zhybov. Presný opak minulého mesiaca, teda pokles v klikoch ale zlepšenie v zhyboch. Cvičil som aj v posilke, ale len 3 krát.

Prvý krát, od kedy mám Apple Watch som nesplnil výzvu. Mal som dosiahnuť 2170 minúť cvičenia za mesiac, podarilo sa mi len 1749 minúť. Tento mesiac som dostal nádchu, za 2 dni som bol fit, ale moc som sa nehýbal a potom som sa na výzvu vykašlal.

PRODUKTIVITA

Dočítal som len 1 e-knihu a 1 papierovú knihu, ale mala viac ako 400 strán. Jednu knihu mám rozčítanú, ale nebaví ma, takže ju zrejme nedočítam ani v decembri. Teší ma, že sa mi konečne podarilo meditáciu zaradiť do dennej rutiny tak, ako by som si predstavoval. Dokážem si na to nájsť čas večer, čo sa mi doteraz nedarilo.

Upratal som si myšlienky v hlave, takže som celkovo spokojný. Myslel som si, že budem mať menej času na rozvoj, ale nebolo to tak.

ŽIVOT

Ako som spomínal už v úvode, to čo som chcel som splnil.

Do konca decembra chcem dokončiť ponuku mojej služby a ďalej pracovať na cigánskom slovníku. Takže cieľ je jasný, do konca roku spustiť vlastnú službu, ktorá pomôže ľudom. Budem sa musieť snažiť, ale ak sa budem držať plánu, určite to dosiahnem. Nechaj sa prekvapiť. 🙂

O autorovi

Tomáš

Venujem sa koučingu a mentoringu v rôznych oblastiach. Neváhaj a kontaktuj ma!

Pridať komentár

Coach Tomáš Tvoj asistent na ceste životom

Najnovšie články

Kategórie