Kategórie
Reporty

Zhrnutie #2: Február 2019

Február sa niesol v znamení uvedomení a dosahovania stanovených cieľov.

Cvičenie

Vo Februári som sa rozhodol vynechať posilku a sústrediť sa na zhyby a kliky. Ako som spomínal v krátkom zhrnutí, vo fitness cieľoch sa mi darilo. Spravil som 2415 zhybov a 4375 klikov. V posilke som bol len 9 kráť, preto sú tento mesiac čísla vyššie. Keďže som pokoril svoje ciele, pokračujem ďalej.

Behu som sa venoval veľmi málo 🙁 Za 3 behy som odbehol 13,5 km, avšak zlepšil sa mi priemerný čas na kilometer na 5:32. Vždy, keď som behal som mal nádherné počasie.

V tomto najkratšom mesiaci v roku som nachodil len 225 XXX krokov. Veľa dní som nikde nechodil, lebo som nemal dôvod.

Kúpať v ľadovej vode som sa bol 4x, z toho 2x som vydržal vo vode 10 minút. Raz pri 7° a raz pri 1° vode.

Produktivita

Užíval som piracetam v kombinácii s inými vitamínmi, vďaka čomu sa zlepšila moja kognitívna schopnosť a pamäť. Čítal som množstvo článkov, prečítal som 3 papierové knihy a mám rozpočúvanú jednu audioknihu a rozčítanú jednu e-knihu.

Zúčastnil som sa SEO zrazu, čo bola super udalosť. Ďalší mesiac bude venovaný práve tejto téme.

Výrazne mi pomohlo to, že som až 26 dní v mesiaci meditoval. Uvedomil som si, že nie je až tak dôležité nahaňať sa.

Život

Dosiahol som hodnosť NoFap Prince 🙂 Chodil som posledný mesiac do práce, kde som bol dnes posledný deň. Občas je ťažké snažiť sa niečo dosiahnuť, pretože je oveľa pohodlnejšie nič nerobiť a len pozerať telku alebo sa hrať hry na XBOXe. Možno si jeden mesiac vyskúšam aj život povaľača (keď vydajú GTA 6), ale nebude to marec.

V marci sa stanem SEO špecialistom, všetky možnosti na to mám. Vstupujem do nasledujúceho mesiaca s parádnym stackom, ktorý som odladil do dokonalosti. Mám skvlého mentora, od ktorého sa budem môcť učiť.

Autor: Tomáš

Venujem sa koučingu a mentoringu v rôznych oblastiach. Neváhaj a kontaktuj ma!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *