Kategórie
Motivácia Výzva

Získaj späť vnútornú istotu za 7 dní

Predstav si, že by si mohol nasledujúcich 7 dní spraviť čokoľvek a nezlyhal by si. Nemusel by si sa vôbec báť. Stačí k tomu jedna vec.

Chceš niečo spraviť, predsavzal si si to na začiatku roka. Hneď prvý deň si zlyhal. Uvedomuješ si, že je veľký rozdiel medzi tým, čo vravíš a tým, čo reálne robíš.

Zrejme vieš o čom hovorím. Poďme si dať spolu 7 dňovú výzvu na opätovné získanie vnútornej istoty. Nasledujúcich 7 dní dokážeš čokoľvek budeš chcieť. Zlyhanie nie je prípustné.

Stojí to za to! Nemáš čo stratiť, je to len 7 dní. Tak žiadne výhovorky! Je len jedno pravidlo – vyber si len jednu vec a dodrž ju.

Verejne sa zaviaž, že ju splníš. Nemusíš to vravieť celému svetu, ale s niekým sa o to podeľ. Ak nevieš, komu by si to povedal, nezúfaj. Môžeš to povedať mne alebo to napísať do komentárov nižšie.

Je to naozaj jednoduché. Ak už nechceš byť unavený z toho, že nevieš dodržať čo povieš, pridaj sa ku mne. Už teraz si lepší, lebo väčšina ľudí si to len prečíta a nič nespraví. Ja budem po dobu 7 dní každý deň behať 5 kilometrov.

Cieľom tejto výzvy je, aby si sa naučil robiť naozaj ťažké veci, ktoré život prináša.

  • Nie je to dlhodobý záväzok
  • Nemáš čo stratiť
  • Je to zadarmo

Musíš spraviť len jednu vec pod dobu 7 dní. Máš na to?

Autor: Tomáš

Venujem sa koučingu a mentoringu v rôznych oblastiach. Neváhaj a kontaktuj ma!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *