Kategórie
Reporty

Zhrnutie #5: Máj 2019

Mám pocit, že každý mesiac viac a viac poľavujem v určitých aktivitách, ale možno len hľadám tú správnu zlatú strednú cestu.

Cvičenie

Pocitovo som si myslel, že bude ešte horší, ako predchádzajúci ale nakoniec to nie je až tak zlé. Maximálny počet 25 zhybov a 50 klikov už robím pravidelne na série, preto som aj dosiahol lepšie výsledky. Spravil som 3350 klikov a 1285 zhybov. V posilke som bol len 13 krát, ale to preto, že som nebol doma. Nepridala tomu ani choroba, ktorá ma zastihla – 3 dni teploty 38 °C.

Ako som spomínal, zúčastnil som sa charitatívneho behu, kde som zabehol 10 km za hodinu. S výsledkom som spokojný, aj napriek dažďu a netrénovaniu to bol dobrý výsledok. Krokov som nachodil značne menej ako minulý mesiac, len niečo cez 225 000.

Produktivita

Tu som zaháľal, nedočítal som dokonca knihu o osobnom rozvoji. Nie preto, že by mala veľa strán, ale preto, že mala v sebe praktické cvičenia a tak som každý deň prečítal len 2-3 strany. Naproti tomu som vypočul 4 audioknihy.

Paradoxne tým, že som sa viac zameral na meditáciu, meditoval som menej. Možno viac cielene, ale menej dní – jednoducho som nemal chuť alebo energiu. Keď vypadnem zo svojho stereotypu, prestanem dodržiavať ciele.

Celkovo som nespokojný s výsledkom, možno je to spôsobené aj tým, že som si dal ciele na rok dopredu a pritom priority sa menia rýchlejšie. Zvažujem, že ich prehodnotím.

Život

Chcel by som začať žiť zdravšie, preto som sa rozhodol vyskúšať jedenie v štýle 16:8 – 16 hodín hladovať, 8 hodín jesť. Prakticky to pre mňa znamená len to, že vynechám raňajky. Cieľom je dostať sa na Warrior Fasting Method 20:4 – 20 hodín hladovať, jesť len 4 hodiny do dňa večer.

Telo starne a vyčerpáva sa trávením stravy, preto sa chcem dopracovať k takýmto stravovacím návykom. Samozrejme, aj preto, že človek sa tak dostane k možnosti celý deň sa tešiť na dosť fajn žrádlo. Jedlo si odpustiť nechcem, chcel by som schudnúť tuk a jesť ako doteraz.

Povedal som to dosť zjednodušene a nie úplne presne, viac si môžeš pozrieť vo videu.

Autor: Tomáš

Venujem sa koučingu a mentoringu v rôznych oblastiach. Neváhaj a kontaktuj ma!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *