Ako si vybrať kouča

Ak chceš byť úspešný, nájdi niekoho, čo už dosiahol to, čo chceš. Využi jeho znalosti a pouč sa z jeho chýb a dosiahni to rýchlejšie. 

Vieš, kde sa vo svojom živote nachádzaš? Chceš sa posunúť na ďalší level, ale nevieš ako? Verím tomu, že vo svojom vnútri tušíš, ale potrebuješ pomoc v rozhodovaní. Konzultácia ti určite môže pomôcť, ale hlavnú prácu aj tak musíš vykonať ty sám. Správny coach ti pomôže ostať sústredený na svoj cieľ a pokračovať v ceste, ktorá vedie správnym smerom. V tom najlepšom prípade ti aj poradí, kde robíš chyby a čo by sa dalo robiť lepšie. Tak premeníš svoje sny na realitu rýchlejšie.

Life Coaching je veľmi silný nástroj na dosahovanie tvojich primárnych cieľov. Ak chceš dosahovať vynikajúce výsledky, musíš byť sám pred sebou, ale aj pred tvojím koučom úprimný. Každý sme iný, máme iné návyky alebo štýl učenia. S koučom si musíš sadnúť už na úvodnej konzultácii, aby ste spoločne mohli dosahovať stanovené ciele. Tu je zoznam vlastností a kvalít, na ktoré sa pri výbere môžeš zamerať:

Rezervuj si svoj coaching ešte dnes

[mks_button size=“large“ title=“Naplánuj si bezplatnú konzultáciu“ style=“squared“ url=“https://coachtomas.sk/kontakt/“ target=“_self“ bg_color=“#1e73be“ txt_color=“#FFFFFF“ icon=““ icon_type=““ nofollow=“0″]

  • Vyrovnaná komunikácia, kde sa nebojíš dať, ale aj prijať spätnú väzbu
  • Zameranie na výsledok – koučovi musí záležať na tvojom úspechu
  • Strategické myslenie – kouč vie vytvoriť akčný plán, ktorý má zmysel
  • Dobrý poslucháč, ktorý aktívne počúva a zároveň dokáže analyzovať
  • Má vysoké očakávania a stojí si za nimi
  • Vždy je otvorený výzvam a teší sa s tebou