Ako poraziť depresiu

Ak chceš poraziť depresiu a úzkosť, máš dve možnosti. Buď sa budeš ľutovať a užívať lieky alebo sa rozhodneš spraviť zmenu, ktorá bude mať na tvoj život pozitívny dopad. Tiež som skúšal prvú možnosť. Nepomohlo mi to. Skús si odpovedať na nasledujúce otázky:

  • Trápiš sa, aj keď na to nemáš logický dôvod?
  • Nič sa ti nechce a psychiater alebo psychológ ti nepomohol?
  • Máš pocit, že ľudia okolo teba všetko zvládajú lepšie?
  • Vidíš pred sebou prekážky, ktoré nevieš prekonať?
  • Chceš žiť naplnený život, ale stále ta niečo ťahá dole?
  • Potrebuješ sa zbaviť úzkosti, ktorá ti bráni v raste?

Ak si si na tieto otázky odpovedal áno, vec, že si tu správne. Pomocou mojich neortodoxných metód ti pomôžem. Sám mám skúsenosti s touto zákernou chorobou.

To, že trpíš úzkosťou a depresiami naozaj nikoho nezaujíma. Dôležité je posunúť sa ďalej a neostávať stále na jednom zlom čiernom mieste. Viem, že to môže znieť v tvojej situácii ťažko, priam nereálne. Na začiatok stačí spraviť prvý krok a napísať mi:

[mks_button size=“large“ title=“Naplánuj si bezplatnú konzultáciu“ style=“squared“ url=“https://coachtomas.sk/kontakt/“ target=“_self“ bg_color=“#1e73be“ txt_color=“#FFFFFF“ icon=““ icon_type=““ nofollow=“0″]

Lekári a depresia

Riešením depresie sa zaoberajú psychiatri aj terapeuti. O rozdiele v prístupe kouča a terapeuta som už písal. Ako tvoj asistent na ceste životom ti môžem pomôcť rýchlejšie dosiahnuť vytúženú zmenu a posunúť sa bližšie k naplneniu svojho potenciálu.

Neodhováram ťa od užívania liekov, ktoré ti predpísal psychiater. Len lieky však dlhodobý problém nevyriešia. Potrebuješ spraviť zmenu vo svojom živote. S tým ti môžem pomôcť ja, ale musíš to chcieť. Ak sa chceš len vyhovárať a nechať sa ľutovať, nestrácaj môj a svoj čas, prosím. To u mňa nenájdeš. Nebudem tvoj záchranca, ale rovnocenný partner. Zmenu musíš spraviť ty sám, ja na teba môžem len dohliadať a udržovať tvoju motiváciu.

[mks_button size=“large“ title=“Chcem poraziť depresiu“ style=“squared“ url=“https://coachtomas.sk/kontakt/“ target=“_self“ bg_color=“#1e73be“ txt_color=“#FFFFFF“ icon=““ icon_type=““ nofollow=“0″]